List w butelce


Polityka prywatności

1.

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z newslettera, wysyłaniem zapytań przez formularz kontaktowy, lub przekazywaniem darowizn za pośrednictwem serwisu daretodream.pl.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest fundacja Istnienie, z siedzibą w Leoncinie (05-155), Stare Polesie 25B, KRS 0001043961, Regon 525708416, NIP 5311719523. kontakt@fundacjaistnienie.pl

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – Ustawą o ochronie danych osobowych, Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika poprzez pozostawienie swoich danych oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,
b) poprzez gromadzenie plików “cookies”.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. wysyłania newslettera lub przekazania informacji na temat wyników prowadzonej zbiórki.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do żądania modyfikacji lub zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis daretodream.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

WESPRZYJ PROJEKT DARE TO DREAM

Dokonaj darowizny z tytułem
SZWALNIA W KENII

numer konta
95 1140 2004 0000 3102 8393 1087

Fundacja ISTNIENIE
Stare Polesie 25B, 05-155 Leoncin

blikmaly

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE

KONTAKT

Projekt Dare to dream

Kontakt telefoniczny: 604 415 839

© 2023 DARE TO DREAM

Zdjęcia ludzi na stronie dzięki uprzejmości Konrada Piskały oraz Justusa Omondi. DZIĘKUJEMY!